Leštičky

Filter
farebná skupina
 1. biela béžováfarebnáfialováhnedámodráoranžovápriehľadnáružovástriebornázelenázlatáčervenáčiernašedážltá
materiál
počet dielov
 1. 10 dílná
 2. 10 kusov
 3. 100 dielna
 4. 1000 dielov
 5. 1000 kusov
 6. 12 dílná
 7. 16 dílná vč. leštidla
 8. 17 dielna vr. leštidla
 9. 17 dílná
 10. 171 dílná
 11. 18 dielna
 12. 18 dielna vr. brúsne pasty
 13. 19 dílná
 14. 20 kusov
 15. 200 kusov
 16. 21 dílná
 17. 23 dílná
 18. 24 dílná
 19. 25 dílná
 20. 26 dielna
 21. 26 dílná vč. leštidla
 22. 27 dielna vr. brúsne pasty
 23. 27 dielna vr. leštidla
 24. 28 dielna vr. leštidla
 25. 29 dílná vč. leštidla
 26. 3 dielna
 27. 30 dielna vr. leštidla
 28. 30 dílná
 29. 300 dílů
 30. 32 dielna vr. leštidla
 31. 32 dílná
 32. 33 dielna vr. leštidla
 33. 34 dílná
 34. 37 dielna vr. leštidla
 35. 40 dílná
 36. 5 dílná
 37. 50 kusov
 38. 500 dielov
 39. 500 kusov
 40. 51 dílná
 41. 54 dílná
 42. 58 dielna vr. leštidla
 43. 6 dílná
 44. 60 dielna vr. leštidla
 45. 64 dielna
 46. 8 dielna
 47. 86 dílná
 48. 9 dílná
 49. 94 dielna

Blýska sa celá dielňa - Čo vám dá leštička?

Pre oživenie ochranného a krásneho náteru automobilu alebo motocykla je leštička nástrojom, ktorý v porovnaní s manuálnou aplikáciou lesku značne uľahčuje prácu. Tu nájdete krátky manuál, ktorý vám pomôže s výberom.

Prečo leštičku?

Leštiace stroje vám pomôžu oživiť krásny lak na automobile. V prípade, že vplyvom dlhodobého vplyvu prostredia, prachu, piesku alebo iných látok farba zmatnie. Použitím vhodných leštiacich prostriedkov sa bude váš automobil opäť blýskať a povrch bude opäť plne chránený. Pri leštení možno odstrániť aj malé škrabance, bez toho aby ste museli aplikovať nový náter. Rozdiely v prevedení, funkciách a výkonu určujú, či je stroj vhodný pre profesionálov alebo domácu dielňu.

Aká je správna rýchlosť leštičky?

Výsledok leštenie môžete ovplyvniť nastavením vhodnej rýchlosti. Ak spočiatku zvolíte leštenie o nízkej rýchlosti menšou ako 1000 otáčok za minútu, máte istotu rovnomerného rozloženia lesku. Príliš vysoká rýchlosť v kombinácii s príliš hrubými hubami je pre autolak nepriaznivá.

U rotačných leštičiek sa odporúča maximálna rýchlosť pri 3000 ot / min., Pretože účinnosť strojov je väčšia ako u excentrických zariadení. S excentrickým leštiacim strojom môžete použiť rýchlosť aj viac ako 6000 ot / min. Správna rýchlosť závisí na tvrdosti a veľkosti leštiaceho médiá. Aby ste dosiahli čistého lesku, mali by ste začať s nízkymi otáčkami a zvoliť vhodnú rýchlosť pre leštiaci prostriedok.

Čo je to excentrická leštička?

V prípade excentrického leštiaceho stroja sa pre rotačný pohyb používa oscilácie, to jest nesúvislej pohybu leštiaceho kotúča. Pohyb kotúča je imitáciou prirodzeného pohybu ruky a je vyvolaný buď tzv. Núteným pohonom, alebo odstredivými silami. Excentrická leštička je menej účinná ako rotačný prístroj, čo v žiadnom prípade neznamená nič zlé. Pomalší pohyb vám dá dostatok času vnímať styk s povrchom. Teplota na povrchu zostáva tiež nižšie, čo znižuje efekt hologramu, tak viditeľný na slnku a kruhové stopy na laku. Prístroje sú navrhnuté tak, aby v počiatkoch umožnili hladké vstupe do práce. Kto už zvláda dokonale techniku ​​práce s oscilačná leštičkou a už potrebuje lepší výkon, môže neskôr pristúpiť k používaniu rotačného stroja.

Čo musí vedieť leštička?

Automatická leštička prepne v rôznych fázach kotúč. Stroje sú buď káblové, alebo s batériou. Zariadenia, ktoré čerpajú energiu z batérie, majú z hľadiska flexibilného prevádzky veľkú výhodu. Leštičky by mali mať vymeniteľné kotúče, na ktoré je možné upevniť leštiaci médiá z rôznych materiálov v rôznych veľkostiach. Niektoré zariadenia majú užitočnú poistku, ktorá zaistí, že pokiaľ dôjde k vypnutiu a opätovnému zapnutí napájania, zariadenie sa znovu nespustí.

Ktoré nástavce potrebujete na leštičku?

Pri leštení sa používa vymeniteľný nástavec, ktorý rozprestiera lesk. Aby ste dosiahli želaný účinok a osvieženie náteru bez nutnosti odstránenia škrabancov, postačí vám mäkké huby. Pri oprave poškriabaniu sú potrebné v určitých miestach použiť hrubšie prostriedky, ktoré vizuálne začistí hrany škrabancov a zaistí plynulý prechod.

Na konečný výsledok má tiež vplyv veľkosť príslušenstva. Napríklad u rotačných leštičiek umocníte účinnosť použitím veľkých leštiacich médií. U excentrických leštičiek naopak účinok zvýšite použitím menších podložiek, pretože vyhovujú oscilačnému pohybu. Kvalitné leštičky sú často už doplnené sadou príslušenstva.

Aká leštidla potrebujete pre svoju leštičku?

Leštidla sú k dispozícii tekuté podobe alebo ako pasta. Ktorý prostriedok má najlepší vplyv na leštenie je subjektívne. Rôzne prípravky sú vhodné pre rôzne typy náteru. Typ lesku je zásadný. Tiež zloženie zložiek závisí na vašich preferenciách. Zatiaľ čo niektorí pri obnove náteru prisahajú na vosk, iní nedajú dopustiť na nanotechnológie a akrylové prostriedky. Na začiatku sa odporúča kúpiť malé balenia rôznych lešteniek a zistiť, ktorá je najlepšia.

Ako pracovať s leštičkou?

Po prvé je potrebné celé vozidlo dôkladne umyť a očistiť a tiež zalepiť plastové diely, ako sú tesnenia na oknách a nárazníky. Leštenku aplikujte vhodnú špongiou alebo látkou. Potom leštiace stroj vizuálne skontrolujte, či nedošlo k poškodeniu, a začnite od nízkych otáčok. Pri leštení je dôležité vykonávať pohyby v primeranom rozsahu, hlavne nie príliš dlhé v rohoch a hranách. Ak sú leštené príliš dlho, môže dôjsť k optickým rozdielom v porovnaní s rovnou plochou.

Po použití leštičky sa k finálnemu leštenie použije mäkká, čistá tkanina. Leštičky možno použiť na automobily aj na motocykle.

Čo od leštičky očakávať?

Pred zakúpením leštičky zrovnajte výsledky testov jednotlivých leštičiek. Skutočný výkon sa môže prejaviť iba v praxi. Všetky zariadenia by mala mať certifikát kvality. Je tiež možné vybrať zo širokého sortimentu najrôznejšieho príslušenstva, ktoré je často súčasťou dodávky novej leštičky. Kotúče a príslušenstvo by malo ísť ľahko vymeniť.

Záverečné rozhodnutie o kúpe

Začiatočníci si vyberajú excentrický leštiaci stroj, ktorý je dodávaný s mnohými rôznymi vankúšikmi ako príslušenstvom. Ak chcete začať priamo s automobilovým leštiacim strojom z kategórie rotačných leštiacich strojov, mali by ste zvážiť prístroj, ktorý zaistí i nízke otáčky pod 3000 ot / min. Ďalšie hodnotou, ktorá pri výbere hrá úlohu, je hlasitosť. U príliš hlasného zariadení sa odporúča ako príslušenstvo kúpiť aj ochranné slúchadlá.

© tectake   |   Všetky ceny zahŕňajú DPH, doprava zdarma.

Dodací a přepravní náklady na území Slovenska:

- Na Slovensko je doprava zdarma!
- Vlastní převzetí zboží kupujícím není možné.

Dodací lhůta je:

- V rámci Slovenska: 3-5 pracovní dny (od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků)
- Pokud jste platili převodem nebo poštovní poukázkou, expedice zboží může mít prodlení 1-2 dny.
- Při zpoždění dodávky, např. pokud produkt není momentálně na skladě, Vás budeme obratem informovat.

Přeprava zboží v den objednávky je možná:

- Při příchozí platbě do 09:00 (od pondělí do pátku, svátky vyloučeny),
- Pokud vyberete způsob okamžité platby (PayPal, PayU, kreditní kartu, online převod),
- V případě dostupnosti zboží (vyloučeno je zboží, které není skladem; produkty s datem dodání a předprodeje).

Veškeré ceny na této stránce zahrnují DPH.
Uvedené dodací lhůty platí pouze pro zboží, které je zobrazeno v online obchodu.