Záhradné stoly

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
 1. 148,99 €
  UVP 249,00 €
  (68)
 2. 119,99 €
  UVP 189,00 €
  (87)
 3. 37,99 €
  UVP 59,00 €
  (94)

Ideálny záhradný stôl pre balkón, terasu a záhradu

Vo vonkajšom prostredí je krásny a praktický záhradný stôl nevyhnutný! Či už pre raňajky, obed, popoludňajšiu kávu alebo k uvoľnenej večeru, len stôl so stoličkami zabezpečí príjemný pobyt. Ak hľadáte pre svoj balkón, terasu alebo záhradu krásny a praktický záhradný stôl, zaistíme Vám v našom internetovom obchode naozaj veľký výber. Pozrite sa na náš sortiment a objavte stôl, ktorý premení vašu záhradu v oázu pohody!

Čo by mal ponúknuť dobrý záhradný stôl

Materiál je obzvlášť dôležitý, aby ste mohli stôl bezpečne opustiť. Vhodné sú materiály odolné proti poveternostným vplyvom, ako je hliník. Alu je odolný proti poveternostným vplyvom a ľahko sa udržiava - hliníkový stôl zostáva krásny mnoho rokov. Okrem toho je taký stôl stabilný, ale nie príliš ťažký - ak ho chcete umiestniť na iné miesto, je to úplne jednoduché.

Záhradné stoly s atraktívnym dizajnom

Záhradný stôl by mal byť praktický, ale tiež by mal vyzerať dobre. Máme moderné záhradné stoly vyrobené z hliníka alebo ocele v striebornej, čiernej, šedej alebo hnedej. Dosky stola sú vyrobené z dreva alebo skla. Pri stole vyrobeného z hliníka sa nemusí doska stola zakrývať. Bez obrusu sa môžete tiež obísť, Váš záhradný stôl je vždy dokonalý, ideálny pre grilovanie alebo stretnutie s celou rodinou. Výškovo nastaviteľné nohy stola zaisťujú stabilné a bezpečné státie. V našom internetovom obchode nájdete tiež správnej stoličky, vďaka ktorým sa Váš stôl stáva kompletný.

Obzvlášť zaujímavý je záhradný stôl s mozaikovou doskou. Kovový rám a kamenná mozaika vstupujú do harmonického spojenia. Mimochodom, máme aj túto elegantnú záhradnú verziu stolu aj ako balkónový stôl pre zavesenie na zábradlie. Pre menšie balkón bude mať skvelé využitie.

Vaše výhody, ak si v našom obchode zakúpite nový záhradný stôl

Ponúkame záhradný nábytok a záhradné stoly vo vysokej kvalite s moderným dizajnom. Rýchle dodanie zaisťuje, že si môžete čoskoro užiť nový exteriérový stôl! V Česku dodávame bez prepravných nákladov!