Záhradný pivné sety

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Pivné sety k spoločnému posedenie nielen pri pive

Sada drevených stolov s lavicami je nevyhnutným vybavením každého festivalu. Aj na záhrade si však môžete dopriať pohodlné posedenie u dobrého jedla a pitia. Sada stola a lavíc nájde svoje uplatnenie na chatách a chalupách, pri svadbách, rodinných stretnutiach, záhradných slávnostiach, firemných eventoch, letných akciách a pod. Skladný a pevný drevený nábytok môžu náročnejšie turisti využiť aj pri kempovaní.

Ako spoznáte pivný set?

Drevené súpravy sa zvyčajne skladajú zo širokého stola a dvoch užších lavíc. Rozmery jednotlivých častí sú štandardizované, takže lavice a stoly sa dajú veľmi ľahko zložiť do kompaktného tvaru. Pivné lavice meria približne 220 x 25 centimetrov a sú 47,5 cm vysoké. Na lavici sa pohodlne usadí štyri až päť stolovníkov. Ponúkame dokonca aj netradičné lavica s operadlom.

Doplnky a dekorácie pre pivné sety

Sady pivných stanov nemusí byť rustikálne, holé lavice a stoly. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov môžete z obyčajných stolov a lavíc vykúzliť elegantný kusy nábytku, ktoré sú vhodné aj na slávnostnú príležitosť. Prečo neskombinovať pivné stoly s vhodným textilom? Vyberte si obrus s vhodným vzorom a ozdobte pivné stoly vázami s kvetinami a obrúsky. Vaši hostia budú ohromení!

Správna údržba pivných setov

Vzhľadom k tomu, že drevo nie je odolné voči poveternostným vplyvom, musíte povrch stolov pravidelne ošetrovať náterom pre vonkajšie použitie. Pokiaľ nie je povrch ošetrený, odporúčame pivný set po použití zložiť a uložiť na suchom mieste.