Leštiaci hubky

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Leštiace kotúče - a auto svieti ako nové

Ak chcete, aby Vaše auto žiarilo, je to možné iba v prípade, že máte správne príslušenstvo. Najlepšie výsledky pri leštení, voskovanie alebo odstraňovanie drobných nerovností vo farbe možno dosiahnuť pomocou leštičiek. Leštiace kotúč je vložený do stroja pomocou nosnej dosky a nadväzuje kontakt s povrchom tela. Vysoko kvalitné leštiace kotúče nájdete tu na tectake.

Leštiace kotúče pre leštenie bez hologramov

Hologramy sú rušivým elementom auto - prípravkov. Sú spôsobené vysokým abrazívnym účinkom leštiacich vankúšikov alebo nečistými textilnými vláknami. V skutočnosti sa vo farbe vytvárajú prehĺbenej čiary, ktoré nie sú pri vystavení priamemu slnečnému žiareniu príliš atraktívne. S kvalitným leštiacim kotúče z radu tectake sa nemusíte starať o hologramy. Výsledok je presný a hladký.

Leštiace kotúče - zvlnené alebo hladké

Leštiace kotúče sú vyrábané s hladkým alebo zvlneným kontaktným povrchom. Výsledok práce je v oboch prípadoch veľmi kvalitné. Zvlnené povrchy sa od hladkých modelov odlišujú lepším zaznamenávaním lesku. Ďalšia výhoda: Strata materiálu v dôsledku postreku je znížená. To Vám dlhodobo ušetrí veľa práce. Hladké a zvlnené leštiace kotúče si môžete kúpiť na tectake za výhodnú cenu.

Leštiace kože na začiatok

Ešte pred použitím leštiacich kotúče je vhodné karosériu ošetriť pomocou leštiace kože. Tento prvý krok možno chápať ako prípravu. Plášť je do určitej miery zodpovedný za vonkajší povrch. Leštiace kotúče, potom vykonávajú jemnú prácu vo forme vysokého lesku.

Leštiace kotúče v sade

Okrem jednotilivých kotúčov na leštenie nájdete v sortimente tectake tiež 14 až 29dílné leštiace sady. Obsahuje kotúče rôznych priemerov, kožou a handričiek z mikrovlákien. Mimochodom: Okrem vášho auta môžete aj v domácnosti používať kotúče, kože a handričky. Sú prvou voľbou pre ošetrenie citlivého dreveného nábytku, zrkadiel alebo iných hladkých povrchov bez poškriabaniu.