Kulturistika

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
 1. 81,99 €
  UVP 259,00 €
  (87)
 2. 89,99 €
  UVP 114,00 €
  (80)
 3. 65,99 €
  UVP
  (97)
 4. 56,99 €
  UVP
  (81)
 5. 72,99 €
  UVP 129,00 €
  (67)

Kúpte si kvalitné vybavenie pre domáce posilňovanie online

Široký hrudník, guľatá ramená a pevné brušné svalstvo - svalnaté telo je stále cieľom mnohých amatérskych športovcov. Je samozrejmé, že pre vybudovanie veľkých a pevných svalov je potrebná sila a vytrvalosť. Či už ste rekreační športovci alebo ambiciózne kulturisti, TecTake má všetko, čo potrebujete na vybudovanie svalov.

Kvalitné vybavenie je kľúčové pre úspešný domáci tréning. So stabilnou posilňovacie lavicou alebo posilňovacie veží bude vaše cvičenie oveľa efektívnejšie, pretože posilňovacie lavice sú základným vybavením pre väčšinu cvikov. Posilňovacie veže sú skutočnými multifunkčnými strojmi a ponúkajú maximálnu funkčnosť s minimálnymi požiadavkami na priestor vďaka integrovaným zariadením, ako je viacúrovňová lavička, posilňovacie lavice na brucho a chrbát, sedacie lavice alebo trenažéry na nohy.

Multifunkčné posilňovacie stroje sú vybavené masívnym stojanom na činku a odkladacím stojanom na závažia. S našim vybavením nie sú ani ťažké cviky ako sú mŕtve ťahy alebo drepy v domácom prostredí problém. Ďalšou voľbou sú posilňovacie lavice na biceps, stojany na závažia činiek alebo eliptické trenažéry, ktoré sú tiež k dispozícii samostatne.

Ale na čo používať dobrú zariadení bez kvalitných činiek? Kulturisti a siloví športovci môžu plne využívať TecTake a ťažiť zo širokého výberu činiek a posilňovacích tyčí. So špeciálnymi tyčami pre činky, ako je napr. Nakladacie činka, je rozšírená úroveň cvičenie, ktoré je možné spojiť na multifunkčnej posilňovacej lavici.

Brušný trenažér, posilňovacie lavice s robustnou stojanom na závažia a multifunkčnú vežu so zadným trenažérom vytvára skutočnú posilňovňu v najmenšom priestore. Vďaka svojej nízkej cenne, vám zriadenie domácej posilňovne z dlhodobého hľadiska spríjemní, ale tiež ušetrí vaše peniaze a čas, než návštevy posilňovne.