Bývanie

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Vytvorte si útulný domov - s našimi novými trendmi pre vašu domácnosť

Komfortne zariadený dom je bezpochyby útočisko, kde nachádzame odpočinok a pohodu. Práve tu po dlhom pracovnom dni trávime príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. V našom internetovom obchode nájdete všetko, čo potrebujete pre vytvorenie takéhoto domova - od nábytku, osvetlenia, bytového textilu až po dekorácie. Radi Vám poradíme s nákupom.

Páči sa vám vkusne zariadený byt? - Ako nájsť správny nábytok

Ponúkame široký výber kvalitného nábytku do spálne, obývacej izby, kúpeľne i pracovne. Než objednáte to, čo vás zaujalo, je potrebné starostlivo premerať priestor, kam chcete nábytok umiestniť. Je rozhodne užitočné si najprv vytvoriť pôdorys príslušnej miestnosti - či už klasicky na papieri alebo digitálne na počítači. Rozmyslite si tiež, aký štýl preferujete: svetlý nábytok je moderný a príjemný, tmavšie modely sú tradičné a vznešené. Možno vyberať z radu populárnych štýlov interiérového dizajnu, ako je rustikálny vidiecky štýl, útulný salónik a retro nostalgický štýl.

Viac svetla! Nech váš domov svieti v novom lesku

Osvetlenie je rozhodujúce preto, aby ste sa v miestnosti cítili naozaj dobre. Svetelný zdroj môže poskytovať mäkké podsvietenie, hlavný zdroj svetla alebo fungovať ako pracovné osvetlenie. Pre dosiahnutie týchto rozdielnych funkcií potrebujete zmes rôznych svetelných zdrojov a lámp: kým stropné lampy osvetľujú celú miestnosť, LED pásy a nástenné osvetlenie s obrazovkami poskytujú príjemné nepriame svetlo. Náš tip: na chodbe, schodisku a v zádverí sa osvedčili solárne steny s detektormi pohybu.