Herné stoličky

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Herné stoličky pre zapálených fanúšikov počítačových hier

Všetci nadšenci do počítačových hier dobre vedia, čo potrebujú na uspokojenie svojej vášne: Výkonný počítač, odolnú klávesnicu, ergonomickú myš a vysoko kvalitné slúchadlá. Rovnako dôležité je ale aj pevné herné kreslo, v ktorom vydržíte dôjsť bez prerušenia až do najvyššieho levelu a zničiť bez prestávok všetky zbabelcami alebo poraziť v športovom súboji najťažšieho súpera. Veď on-line bývate aj celý víkend, takže stoličky musí niečo vydržať.

Ako rozpoznať správnu hernú stoličku

Správnej stoličky k PC sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, s mäkkým polstrovaním, špeciálne textilné vložkou, ktorá zabraňuje poteniu, a ľahko čistiteľný povrch. Zvlášť dôležitá je stabilita, pretože rozkolísaná hracie stoličky by Vám mohla pokaziť zábavu. Aj keď v online svete podstupujeme nespočetné dobrodružstvo, v reálnom živote predsa len máme radi pohodlie, ktoré nám zaistí ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo a individuálne nastaviteľné podrúčky. Podpora bedrovej oblasti a oblasti hlavy eliminuje napätie na krku a v chrbte aj pri dlhšom sedení. Poriadna stolička ponúka veľmi dobrý komfort pri hraní a vie sa prispôsobiť výške a hmotnosti hráča.

Atraktívny dizajn

Ďalším dôležitým parametrom pri výbere stoličky je samozrejme vzhľad. Ak máte kameru a dávate videá na internet, musíte predsa pri hraní tiež nejako vyzerať! V našom obchode ponúkame hracie stoličky v mnohých atraktívnych farbách - od klasickej čiernej po modely s farebnými pretekárskymi pruhmi. Všetky modely sa vďaka starostlivému spracovaniu a kvalitným materiálom vyznačujú veľkou odolnosťou a dlhou životnosťou. Investície do poriadnej stoličky sa tak rozhodne vyplatí!