Fitness

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
Podlahové ochranné dlaždice 24 ks
Tak nízko ako 94,99 €
Masážny valček
Tak nízko ako 17,99 €
2 činky
Tak nízko ako 15,99 €
Podlahové ochranné dlaždice 6 ks
Tak nízko ako 26,99 €
Podlahové ochranné dlaždice 8 ks
Tak nízko ako 34,99 €
Podlahové ochranné dlaždice 12 ks
Tak nízko ako 53,99 €
Záťažová vesta s reflexnými pruhmi
Tak nízko ako 43,99 €
Záťažová vesta
Tak nízko ako 60,99 €
Žinenka na cvičenie 240x120x5cm
Tak nízko ako 171,99 €
2 sady Nordic Walking teleskopických trekingových palíc
Tak nízko ako 0,00 €

Vypredané

4 sady Nordic Walking teleskopických trekingových palíc
Tak nízko ako 0,00 €

Vypredané

Aerobic step mostík step bednička fitness schod
59,99 €

Vypredané

12 položiek

na stránku

Nakupujte kvalitné vybavenie na jogu a aierobic- ako je aerobic stepmůstek, podložka na cvičenie - jógamatka, alebo trekingové palice.

Pre dokonalú kondíciu je dnes na výber z mnohých druhov cvičení a ešte väčší výber vybavenia ako inokedy. Či už sa jedná o klasický fitness tréning s činkou, jogu, horskú turistiku alebo crossfitové cvičenia. Možnosti na ceste ku sna sú takmer neobmedzené. S nami nájdete správne fitness vybavenie pre váš obľúbený šport.

Pomôcky pre fitness sú stále viac populárne

Tí, ktorí chcú aktívne trénovať a prikladať veľký význam voľnému priestoru mimo telocvične, premení svoju obývačku vďaka nášmu všestrannému posilovacímu vybavenie vo fitness centrum. Základné vybavenie tiež zahŕňa dobrú podlahovú rohož. Podložka pre ochranu podlahy slúži ako základňa pre tréningové vybavenie. Veľkou výhodou rohože je nielen ochrana citlivé podlahy, ale aj tlmí zvuk a vibrácie pri tréningu s gymnastickými činkami.

Dobré vybavenie na crossfitové cvičenie a jogu

Chcete rozbiť vaše osobné limity s každým tréningom? Potom je Crossfitové cvičenie vašou ideálnou voľbou. Vďaka kvalitnému vybaveniu na crossfit od značky TecTake prepnete s váhovú vestou a multifunkčným basketbalovým stojanom na ďalší rýchlostný stupeň. Činka a kvalitné podložka na jogu Vám postačí k vytvoreniu domáceho priestoru na cvičenie, kde docielite vnútornej harmónie a pretiahnete svoje telo.

Zotavenie pre telo a myseľ

Po náročnom tréningu si vaše svaly zaslúži odpočinok. Ideálne po tréningu je masážna role. Masážny role slúži na podporu vnútorného obehu a uvoľňuje svaly a myseľ je preto ideálny pre regeneráciu. Prípadne môžete položiť trekingové palice a uvoľniť sa pod šírym nebom.