Masážny potreby

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Masáž: upokojujúce relaxácie a príjemná rehabilitácie

Masáže sú jednou z najstarších liečebných metód ľudstva: Cielené hnetenie, hladenie a preklepávané svalov uvoľní napätie a mierni bolesti. Vybrať si môžeme z nespočetných typov masáží vrátane klasickej švédskej masáže, thajské masáže, Shiatsu masáže a ajurvédskej masáže. Aromatické oleje, peeling a jemný hudobný sprievod činí masáž ešte príjemnejšie a pomáhajú relaxovať nielen telo, ale aj myseľ.

Aké masážne potreby potrebujete pre svoj masážny salón

Chceli by ste si vo svojom dome vytvoriť masérsky kútik, aby ste si mohli masáž dopriať treba denne? Alebo pracujete ako fyzioterapeut a potrebujete správne vybavenie pre svoje masážne štúdio? V našom e-shope nájdete všetko, čo k prevádzkovanie masérskeho umenia potrebujete. Srdcom každého masážneho štúdia je samozrejme masérsky stôl. Mal by byť pevný a stabilný, s mäkkým čalúnením a ľahko udržovateľným povrchom odolným proti vode a olejom. K stolom ponúkame vhodné príslušenstvo ako sú stoličky, valce a prídavné opierky hlavy. Náš tip: Ak chodíte klientmi masírovať k nim domov, kúpte si skladacie lehátko, ktoré môžete v okamihu rozložiť a po skončení masáže rovnako ľahko zložiť. Lehátko potom môžete prenášať v praktickej taške, ktorú dodávame spolu s lehátkom.

Masážne a relaxačné matrac pre skutočné uvoľnenie

Má váš terapeut voľný termín až za niekoľko týždňov a nedarí sa vám prehovoriť partnera, aby vás namasíroval sám? Žiadny problém, masáž si môžete dopriať aj bez pomoci druhej osoby. Infračervené magnetické masážne podložky a masážne matrace uvoľňujú hlboké teplo, ktoré stimuluje krvný obeh a pomocou zabudovaných vibrátorov uvoľňujú svaly. Intenzitu a spôsob masáže si môžete upraviť podľa vlastných potrieb pomocou diaľkového ovládania.