Odpadkové koše

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Starostlivo roztriedený odpad umiestnený do správnych odpadových nádob a odovzdaný k ekologickej likvidácii je menšou záťažou pre životné prostredie.

Odpadkové koše v rôznych farbách vám pomôžu optimálne triediť odpad a tým aktívne prispieť k ochrane prírody. V ideálnom prípade má byť každá domácnosť vybavená piatimi odpadkovými košmi na rôzne druhy odpadového materiálu, a to: jeden kuchynský odpadkový kôš na biologický odpad, jeden odpadkový kôš na rozbité sklo, nevratné fľaše a pod., Jeden kôš na papier a lepenku, jeden odpadkový kôš na plasty a obaly od nápojov a nakoniec aj nádoba na zmesový odpad, ktorý už nemožno ďalej spracovať.

Najpraktickejším pomocníkom sú bezdotykové odpadkové koše s vrchnákmi opatrenými čidlami: vďaka integrovanému senzoru sa automaticky otvárajú a zatvárajú a zaisťujú tak udržiavanie čistého a hygienického prostredia v domácnosti.

Náš tip: Ak dispozície Vášho bytu alebo domu neumožní skrytie nádob na odpadky pod drez do kuchynskej linky, do garáže, komory alebo pivnice, je najlepšie zvoliť dizajnové nerezové odpadkové koše, ktoré sa stanú štýlovým doplnkom interiéru.