O nás

tectake je Váš online obchod, ktorý ponúka potreby domáci, záhradné, kancelárske, detské, dielenské, chovateľské, športové, kuchynské a mnoho ďalších zaujímavých vecí.

TecTake s.r.o. je medzinárodná a dynamická spoločnosť pre elektronické obchodovanie so širokým sortimentom týkajúce sa bývania, domácnosti, voľného času a záľub. Praktické pre domácnosť, dekorácie pre obývaciu izbu, vybavenie pre dieťa, pomocníci do kuchyne: Toto a mnoho ďalšieho robí rozmanitosť vysoko kvalitného sortimentu tectake. Zákazník dostane vďaka tectake všetko z jednej ruky. Či už sa jedná o starostlivosti o vozidlo, vybavenie pre táborenie, nábytok, vybavenie pre záhradu či pre grilovanie alebo príslušenstvo pre domáce zvieratá. Vybavíme našich zákazníkov všetkými vecami, ktoré skvalitňujú každodenný život a uľahčujú prácu.

tectake je zárukou spokojnosti zákazníkov a spoľahlivosti. Ponúkame produkty, ktoré si môže dovoliť každý- účelové a lacné. Aby sme našim zákazníkom ponúkli najlepšiu kvalitu za ich peniaze, neustále pracujeme na optimalizácii našich služieb a kvalite našich produktov. To je certifikované pečaťou kvality ako je napríklad "Trusted Shops" alebo EHI certifikát. Spoločnosť tectake je zastúpená v medzinárodnom meradle s vlastnými internetovými obchodmi a dodáva zákazníkom po celej Európe.

Ak sú naši zákazníci spokojní, tak sme spokojní aj my. Sme odhodlaní ponúkať našim zákazníkom najlepší pomer kvality a ceny a snazit sa, aby vízia našej značky prekročila hranice krajiny. Z toho dôvodu neustále zvyšujeme kvalitu a rozširujeme rozmanitosť našej ponuky.