Orbitálna leštičky

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Orbitálna leštičky: udržujte auto ako profík

Praktické orbitálne leštičky pracujú pri nízkych rýchlostiach, málo sa zahrievajú a sú mimoriadne tiché. Zvláštne rys: Kotúč, na ktorom je leštiaci príslušenstvo upevnené, sa neotáča, ale pohybuje sa elipticky. Vďaka svojmu oscilačnému režimu ovládania je excentrický leštiaci stroj ľahko ovládateľný, takže aj začiatočníci môžu dosiahnuť dobré výsledky. Táto leštička sa výborne hodí pre leštenie autolaku.

Práca s orbitálne leštičkou: ako to funguje

Na požadované miesto naneste malé množstvo lesku. Na vodiace kotúč pripnite vhodné príslušenstvo, leštičku priložte rovno a až potom ju zapnite, aby nedošlo k rozstrekovaniu lesku a začnite pracovať pri nízkej rýchlosti. Leštička by mala vždy vyvíjať veľmi rovnomerný tlak. Najlepšie výsledky dosiahnete pri pomalých pohyboch pripomínajúcich krížový steh. Huba prekryje predtým vyleštené miesto asi z 50 percent. Postupne môžete zvyšovať tlak a rýchlosť, uistite sa len, že nie je kotúč naklonený, ale dobre sedí na povrchu. Pred ukončením práce znova znížte tlak a rýchlosť. Keď sa kotúč úplne zastaví, odtiahnite leštičku od povrchu. Potom dokončite ošetrenie plochy handričkou.

Orbitálna leštičky v praktickej sade

V našom internetovom obchode nájdete výkonné leštiace prístroje s rozsiahlym príslušenstvom, ako je niekoľko leštiacich húb, molitanové huby, huby z mikrovlákna a mäkká leštiace kože. Naše leštičky sú vhodné pre rôzne práce, ako je odstraňovanie škrabancov, leštenie, voskovanie a povrchová úprava s vysokým leskom. Po dokončení práce môžete leštičku uložiť do praktického puzdra.