Záhradné lehátka

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
2 plážové ležadlá s nastaviteľným operadlom
Tak nízko ako 86,99 €
Plážové ležadlo štvorpolohové
Tak nízko ako 54,99 €
Záhradné ležadlo pre dve osoby
Tak nízko ako 94,99 €
2 plážové ležadlá 4-polohové
Tak nízko ako 90,99 €
2 plážové ležadlá 5 polohové
Tak nízko ako 145,99 €
Ležadlo Marisol
Tak nízko ako 79,99 €
Plážové ležadlo Chloé
Tak nízko ako 62,99 €
2 plážové ležadlá Chloé
Tak nízko ako 104,99 €
Lehátko Aurelie hliníkové, 6násobne nastaviteľné
Tak nízko ako 69,99 €
Lehátko Lorella hliníkové, 6násobne nastaviteľné
Tak nízko ako 85,99 €
Plážové ležadlo s nastaviteľným operadlom
Tak nízko ako 46,99 €
2 plážové ležadlá hliníkové
Tak nízko ako 0,00 €

Vypredané

Položky 1-12 z 14

na stránku

Leto je leháro, a na lehátku zvlášť

Kto by pochyboval o blahodarných účinkoch slnečných lúčov? Slnečné žiarenie stimuluje aktiváciu vitamínu D a zmierňuje prejavy kožných chorôb, ako sú akné, psoriáza a ekzémy - na slniečku doslova cítite, ako problémy ustupujú. Pobyt na slnku sa odporúča všetkým, samozrejme s dostatočnou vrstvou krému na opaľovanie s príslušným UV faktorom a slnečnými okuliarmi. V našom obchode nájdete množstvo záhradných ležadiel, vďaka ktorým si slnenie naozaj užijete.

Ako spoznať dobré záhradné ležadlo

Vysoko kvalitné záhradné lehátka možno rozložiť a nastaviť len niekoľkými jednoduchými pohybmi - chcete konieckoncov relaxovať a nie sa nadřít! Záhradné lehátka sú vyrobené z pevných materiálov, ako je hliník, polyratan, drevo a textil. Niektoré modely majú praktické vybavenie: kolieska, područky alebo striešku. Ak v otázke pohodlí nerobíte kompromisy, rozhodnite sa pre plážové ležadlo s nastaviteľným, mäkko čalúneným operadlom.

Na čo dať pri nákupe záhradného lehátka pozor

Zvoľte relaxačné ležadlo, ktoré môžete prispôsobiť vašim individuálnym potrebám: Aby ste sa mohli naozaj uvoľniť, malo by byť lôžko asi 10 cm dlhší, než je vaša výška. Dôležitá je tiež dostatočná šírka lehátka, pretože od nej závisí stabilita. Odporúčame modely s šírkou 65 centimetrov. Tí, ktorí majú problémy s kolenami, by si mali zvoliť záhradné ležadlo s výškou sedadla najmenej 40 alebo 50 centimetrov, vstávanie a sadaniu bud ľahšie a menej bolestivé, než u nižších modelov. Venujte tiež pozornosť nosnosti lehátka, najmä ak máte vyššiu telesnú hmotnosť alebo viete, že budete ležadlo zdieľať s partnerom alebo s deťmi. Náš tip: Dvojitá ležadlá ponúkajú dostatok priestoru pre dve osoby.