Poľné lôžka

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
  1. 52,99 €
    UVP 59,00 €
    (84)

Poľné lôžka: flexibilný lôžka s hliníkovou konštrukciou

Kvalitné poľné lôžka sú praktickým riešením pre tých, ktorí radi cestujú, kempujú alebo jazdí na návštevy. Veľkou výhodou poľného lehátka je hliníková konštrukcia, ktorá je ľahká a pevná, takže sa s ňou ľahko manipuluje. Sú navyše odolná proti korózii a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Samozrejmosťou je aj bezpečnosť a spoľahlivosť.

Ako rozložiť poľné lôžko

Najprv sklopte nohy postele. Potom ležadlo postavte na pevný, vodorovný povrch. Teraz roztiahnite nohy lôžka tak, aby bolo lôžko plne natiahnuté. Následne zatlačte čelo a potom protiľahlú časť cez úchytku a pripevnite ju k rámu. Nakoniec zafixujte látku na ráme suchým zipsom.

Ležadlo pre hostí

Prespávajú u vás často hostia? Čo robiť, keď sú všetky postele už obsadené a nafukovacie matrace a karimatky jednoducho nie sú príliš pohodlné? Výborným riešením je kempingové lôžko, na ktorom sa vďaka jeho dostatočnej dĺžke pohodlne vyspí aj ľudia vyššieho rastu. Komfort možno ďalej zvýšiť pridaním matraca. Lehátko sa tiež výborne hodí na kempovanie, vďaka nízkej hmotnosti ho možno veľmi ľahko rozložiť a po použití zase zložiť a zabaliť do kompaktného tvaru do transportnej tašky. V čase keď nie ste na cestách a ani nemáte návštevu, ležadlo odpočíva v skrini alebo v komore - v zloženom stave zaberie veľmi málo miesta.