Sprchové odtokové žliabky

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Vysoko kvalitný sprchové odtokové žliabky pre bezbariérové ​​sprchy

Podlahové sprchy sú v móde - a to nielen pre seniorov alebo osoby s telesným postihnutím, pre ktoré môže byť vstup do vane alebo sprchovacej vaničky obtiažny. Bezbariérovú sprchu volia často aj mladí, zdraví ľudia jednoducho preto, že vyzerá lepšie, než klasický sprchovací kút.

Dizajnová záležitosť pre vašu kúpeľňu

V podlahových sprchách voda nemizne v guľatom odtoku, ale v úzkom žľabe. Základnou požiadavkou je samozrejme mierny sklon v smere k podlahovému kanálika. To sa vždy skladá z telesa odtoku, sifónu, tesnenia a krytu. K dispozícii sú predĺžené sprchové žliabky a rohové sprchové prvky. Obe varianty môžu byť pokryté dizajnovú mriežkou alebo dlaždicou.

Výhody podlahové sprchy so sprchovacím žľabom

Ak sa rozhodnete inštalovať bezbariérový sprchový systém s odtokovým žliabkom, môžete si veľkosť priestoru na sprchovanie sami zvoliť bez obmedzenia typových sprchových kútov. Riešenie žliabku umožňuje spoľahlivý a rýchly odvod vody, takže sa nemusíte obávať zaplavenie vašej kúpeľne. Ak staviate dom alebo plánujete rekonštrukciu kúpeľne, je bezbariérová sprcha vďaka ľahkému prístupu a voľnosti pohybu skutočne riešením na celý život. Vďaka veľkorysým možnostiam sprchy s podlahovým žliabkom nie je dokonca problém umiestniť do sprchy špeciálnej stoličku, takže sa môžete pohodlne a efektívne sprchovať aj posediačky.