Ručné náradi

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
Magnetické lišty na náradie 46cm
23,99 €
Gola sada, 94-dielna
52,99 €
Magnetická lišta na náradie 60cm
33,99 €
Gola sada 171 ks - račňa, kľúče, bity
94,99 €
Dielenský zverák otočný o 360 °
Tak nízko ako 44,99 €
Pokosová píla
46,99 €
Nadstavce torx bity 1/2 sada 17-dielna
26,99 €
4 teleskopické stavebné stojky stropné 115-290 cm
Tak nízko ako 73,99 €
Kľúče očko-ploché račňové s kĺbom, súprava 12-dielna
54,99 €
5-dielna sada obojstranných očkových kľúčov
14,99 €
2 teleskopické stavebné stojky stropné 115-290 cm
Tak nízko ako 38,99 €
Sada očkových kľúčov 25-dielna
Tak nízko ako 45,99 €

Položky 1-12 z 44

na stránku

Súpravy ručného náradia pre domácnosť

Každý občas potrebuje zatĺcť klinec, zmontovať nábytok alebo utiahnuť kvapkajúci kohútik. Preto je nevyhnutné, aby ste doma mali kufrík s kladivom, kľúčmi, kliešťami a ďalším náradím pre prvú pomoc pri drobných domácich nehodách či naopak pre skrášlenie a vylepšenie vášho bytu. Nemusíte však mať plnú komoru náradie u ktorého občas zabúdate k čomu vlastne slúži. U nás nájdete presne tie sady náradí, ktoré budete potrebovať.

Sada náradia pre domácnosti s rôznymi druhmi klieští

Pre lepší úchop predmetov a ľahšiu manipuláciu iste oceníte ploché kliešte sa zdrsnenými úchopovými plochami. Tieto kliešte sa vám budú hodiť aj pre ohýbanie. Kliešte štiepačky využijete na strihanie drôtov a vyťahovanie klincov. Ďalšou nevyhnutnosťou sú kombinované kliešte, takzvané kombinačky, ktorými môžete krátiť káble. Veľkoryso vybavený kufrík s nástrojmi ďalej obsahuje pílu, skladací meter, kľúč, vodováhu, fázovou skúšačku a najrôznejšie ploché a krížové skrutkovače. V sade samozrejme nemôže chýbať ani kobercový olamovací nôž a ceruzka. Náš tip: Pri kúpe náradia a nástrojov sa oplatí investovať do kvality. Vysoko kvalitná sada náradia vám bude slúžiť navždy.

Vyberte si sadu náradia podľa svojich potrieb

Puzdrá na náradie bývajú vyrobené z kovu alebo plastu. Oba materiály majú svoje výhody: kov je odolnejší, ale aj ťažšie, plastové boxy sú ľahšie, ale tiež sa skôr opotrebujú a môže dôjsť k poškodeniu madlá. Ďalšie ich nevýhodou sú použité zmäkčovadlá, ktorá sa po čase môžu začať uvoľňovať. A samotné náradie? Kladivá alebo skrutkovače mávajú rukoväte z kovu alebo plastu, vyberte si teda materiál, ktorý sa vám lepšie drží.