Kempingové kuchyne

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
 1. 97,99 €
  UVP 139,00 €
  (94)
 2. 115,99 €
  UVP 164,00 €
  (91)
 3. 81,99 €
  UVP 119,00 €
  (96)
 4. 68,99 €
  UVP 89,00 €
  (98)

Kempingová kuchyne: pohodlie na cestách ako doma

Či už chcete stráviť svoju budúcu dovolenku v stane, obytnom voze alebo karavanu: S praktickou vonkajšie kuchyňou budete mať na cestách rovnaké pohodlie ako doma. Je vhodné zvoliť kvalitný model, napríklad kempingovú kuchyni z radu tectake. Zistite viac o výhodách na uvoľnené dovolenke.

Univerzálny vonkajšie kuchyne s dostatkom úložného priestoru

Dobre premyslená kempingový kuchyne ponúka správne riešenie pre všetky situácie. Začína to dostatočne veľkým úložným priestorom, ktorý vám poskytne dostatok priestoru pre umiestnenie jedla, príborov, riadu a rôznych kuchynských potrieb. Časť úložného priestoru možno uzavrieť.

To je obzvlášť dôležité v oblastiach, kde sa vyskytuje mnoho hmyzu alebo iných malých zvierat. Nie je nič horšie, ako keby ste museli vyhodiť potraviny na dovolenke, pretože nepozvaní hostia boli rýchlejší. Vo veľmi horúcich oblastiach môžu byť problémom, tiež vyššie teploty. V tomto prípade je k dispozícii vonkajší kuchyňa, ktorej oddiely sú na zadnej strane opatrené sieťovinou pre dobrú cirkuláciu vzduchu.

Skladací kempingový kuchyne pre úsporu miesta

Počas prepravy by mala vonkajšie kuchyne zaberať čo najmenej miesta. U pevne zostavených modeloch musíte počítať s menším úložným priestorom pre ostatné cestovné batožiny. Pri všetkých modeloch je jasne stanovené či sú demontovateľné alebo pevne zostavené. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť vonkajšie kuchyne. Nechcete predsa, voziť nepotrebné veci na dovolenku.

Stabilné kempingový kuchyňa s výškovo nastaviteľnými nohami

Montáž by mala byť jednoduchá a ľahká. Aj bez predchádzajúcich skúseností našu kuchyňu zostavíte bez ťažkostí za pár minút. Pomôže vám zrozumiteľný a jednoduchý návod.

Akonáhle je vonkajšie kuchyne postavená, hrá dôležitú úlohu stabilita. To platí najmä na nerovnom teréne, ktorý sa často vyskytuje v kempoch. Výškovo nastaviteľné nožičky zaisťujú maximálnu stabilitu. Pevné prevedenie jednotlivých panelov, bočných stien a ďalších prvkov zaisťuje, že môžete kuchynku úplne bez obáv naplniť.

Pozrite sa teraz na tectake kde nájdete kvalitné táborovej kuchyne s popísanými funkciami. Ako si môžete všimnúť, kvalitné prevedenie a atraktívne pomer ceny a výkonu je pre nás prioritou.