Kempingové kuchyne

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
Kempingová kuchyňa 172 x 52 x 104 cm
Tak nízko ako 89,99 €
Kempingová kuchyňa 116 x 52 x 107 cm
Tak nízko ako 106,99 €
Kempingová kuchyňa 76 x 53,5 x 107cm
Tak nízko ako 73,99 €
Kempingové kuchyňa 97 x 47,5 x 56,5 cm
Tak nízko ako 62,99 €
Kempingové kuchyňa 97 x 47,5 x 78 cm
Tak nízko ako 76,99 €

5 položiek

na stránku

Kempingová kuchyne: pohodlie na cestách ako doma

Či už chcete stráviť svoju budúcu dovolenku v stane, obytnom voze alebo karavanu: S praktickou vonkajšie kuchyňou budete mať na cestách rovnaké pohodlie ako doma. Je vhodné zvoliť kvalitný model, napríklad kempingovú kuchyni z radu tectake. Zistite viac o výhodách na uvoľnené dovolenke.

Univerzálny vonkajšie kuchyne s dostatkom úložného priestoru

Dobre premyslená kempingový kuchyne ponúka správne riešenie pre všetky situácie. Začína to dostatočne veľkým úložným priestorom, ktorý vám poskytne dostatok priestoru pre umiestnenie jedla, príborov, riadu a rôznych kuchynských potrieb. Časť úložného priestoru možno uzavrieť.

To je obzvlášť dôležité v oblastiach, kde sa vyskytuje mnoho hmyzu alebo iných malých zvierat. Nie je nič horšie, ako keby ste museli vyhodiť potraviny na dovolenke, pretože nepozvaní hostia boli rýchlejší. Vo veľmi horúcich oblastiach môžu byť problémom, tiež vyššie teploty. V tomto prípade je k dispozícii vonkajší kuchyňa, ktorej oddiely sú na zadnej strane opatrené sieťovinou pre dobrú cirkuláciu vzduchu.

Skladací kempingový kuchyne pre úsporu miesta

Počas prepravy by mala vonkajšie kuchyne zaberať čo najmenej miesta. U pevne zostavených modeloch musíte počítať s menším úložným priestorom pre ostatné cestovné batožiny. Pri všetkých modeloch je jasne stanovené či sú demontovateľné alebo pevne zostavené. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť vonkajšie kuchyne. Nechcete predsa, voziť nepotrebné veci na dovolenku.

Stabilné kempingový kuchyňa s výškovo nastaviteľnými nohami

Montáž by mala byť jednoduchá a ľahká. Aj bez predchádzajúcich skúseností našu kuchyňu zostavíte bez ťažkostí za pár minút. Pomôže vám zrozumiteľný a jednoduchý návod.

Akonáhle je vonkajšie kuchyne postavená, hrá dôležitú úlohu stabilita. To platí najmä na nerovnom teréne, ktorý sa často vyskytuje v kempoch. Výškovo nastaviteľné nožičky zaisťujú maximálnu stabilitu. Pevné prevedenie jednotlivých panelov, bočných stien a ďalších prvkov zaisťuje, že môžete kuchynku úplne bez obáv naplniť.

Pozrite sa teraz na tectake kde nájdete kvalitné táborovej kuchyne s popísanými funkciami. Ako si môžete všimnúť, kvalitné prevedenie a atraktívne pomer ceny a výkonu je pre nás prioritou.