Kempingové kuchyne

Filter
farebná skupina
  1. biela béžováfarebnáfialováhnedámodráoranžovápriehľadnáružovástriebornázelenázlatáčervenáčiernašedážltá
materiál

Kempingová kuchyne: pohodlie na cestách ako doma

Či už chcete stráviť svoju budúcu dovolenku v stane, obytnom voze alebo karavanu: S praktickou vonkajšie kuchyňou budete mať na cestách rovnaké pohodlie ako doma. Je vhodné zvoliť kvalitný model, napríklad kempingovú kuchyni z radu tectake. Zistite viac o výhodách na uvoľnené dovolenke.

Univerzálny vonkajšie kuchyne s dostatkom úložného priestoru

Dobre premyslená kempingový kuchyne ponúka správne riešenie pre všetky situácie. Začína to dostatočne veľkým úložným priestorom, ktorý vám poskytne dostatok priestoru pre umiestnenie jedla, príborov, riadu a rôznych kuchynských potrieb. Časť úložného priestoru možno uzavrieť.

To je obzvlášť dôležité v oblastiach, kde sa vyskytuje mnoho hmyzu alebo iných malých zvierat. Nie je nič horšie, ako keby ste museli vyhodiť potraviny na dovolenke, pretože nepozvaní hostia boli rýchlejší. Vo veľmi horúcich oblastiach môžu byť problémom, tiež vyššie teploty. V tomto prípade je k dispozícii vonkajší kuchyňa, ktorej oddiely sú na zadnej strane opatrené sieťovinou pre dobrú cirkuláciu vzduchu.

Skladací kempingový kuchyne pre úsporu miesta

Počas prepravy by mala vonkajšie kuchyne zaberať čo najmenej miesta. U pevne zostavených modeloch musíte počítať s menším úložným priestorom pre ostatné cestovné batožiny. Pri všetkých modeloch je jasne stanovené či sú demontovateľné alebo pevne zostavené. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť vonkajšie kuchyne. Nechcete predsa, voziť nepotrebné veci na dovolenku.

Stabilné kempingový kuchyňa s výškovo nastaviteľnými nohami

Montáž by mala byť jednoduchá a ľahká. Aj bez predchádzajúcich skúseností našu kuchyňu zostavíte bez ťažkostí za pár minút. Pomôže vám zrozumiteľný a jednoduchý návod.

Akonáhle je vonkajšie kuchyne postavená, hrá dôležitú úlohu stabilita. To platí najmä na nerovnom teréne, ktorý sa často vyskytuje v kempoch. Výškovo nastaviteľné nožičky zaisťujú maximálnu stabilitu. Pevné prevedenie jednotlivých panelov, bočných stien a ďalších prvkov zaisťuje, že môžete kuchynku úplne bez obáv naplniť.

Pozrite sa teraz na tectake kde nájdete kvalitné táborovej kuchyne s popísanými funkciami. Ako si môžete všimnúť, kvalitné prevedenie a atraktívne pomer ceny a výkonu je pre nás prioritou.

© tectake   |   Všetky ceny zahŕňajú DPH, doprava zdarma.

Dodací a přepravní náklady na území Slovenska:

- Na Slovensko je doprava zdarma!
- Vlastní převzetí zboží kupujícím není možné.

Dodací lhůta je:

- V rámci Slovenska: 3-5 pracovní dny (od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků)
- Pokud jste platili převodem nebo poštovní poukázkou, expedice zboží může mít prodlení 1-2 dny.
- Při zpoždění dodávky, např. pokud produkt není momentálně na skladě, Vás budeme obratem informovat.

Přeprava zboží v den objednávky je možná:

- Při příchozí platbě do 09:00 (od pondělí do pátku, svátky vyloučeny),
- Pokud vyberete způsob okamžité platby (PayPal, PayU, kreditní kartu, online převod),
- V případě dostupnosti zboží (vyloučeno je zboží, které není skladem; produkty s datem dodání a předprodeje).

Veškeré ceny na této stránce zahrnují DPH.
Uvedené dodací lhůty platí pouze pro zboží, které je zobrazeno v online obchodu.