Barové stolíky

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Praktické barové stolíky pre firemné večierky, recepcie a oslavy

Ak čakáte veľké množstvo hostí, sú barové stolíky ideálnou voľbou. Stolíky môžete variabilne zoskupiť po viacerých kusoch pre živú konverzáciu celé party alebo naopak ten jeden od ostatných oddialiť a spíte si v dvoch najnovšie klebety a tajomstvo. Barové stolíky sa tiež osvedčili pri servírovaní jedál a nápojov. Zlaté pravidlo hovorí, že na 100 hostí budete potrebovať asi 20 barových stolíkov. Počet stolíkov samozrejme závisí aj od možností konkrétneho priestoru.

Rôzne typy barových stolíkov

Barové stolíky sa vyrábajú z najrôznejších vysoko kvalitných materiálov, ako je masívne drevo, hliník a plast. Modely vyrobené z dreva vyzerajú rustikálne a prírodne, ale sú trochu náročnejšie na údržbu. Pokiaľ dôjde k rozliatiu tekutiny, je treba ju okamžite utrieť. Pred prvým použitím musí byť neupravené drevené povrchy ošetrené vhodným olejom. Skladacie stoly z hliníka a plastu sú veľmi ľahké a dajú sa teda ľahko prepravovať a manipulovať s nimi. Po použití ich stačí jednoducho utrieť vlhkou handričkou a pre uskladnenie sklopiť do priestorovo úsporného tvaru. Náš tip: Vysoko kvalitná barové stolíky sa vyznačujú robustným dizajnom, vďaka ktorému stojí stabilne a prežijú aj bujné veselí.

Slávnostné výzdoba barových stolíkov

Barové stolíky sú s obľubou využívané pri svadobných hostinách. Vďaka skladnosti a ľahkej manipulácii ich môžete postaviť napríklad rovno pred kostol alebo pred radnicu a dať si prvé prípitok na zdravie novomanželov hneď po obrade. Pri slávnostných príležitostiach stoly prikryte sviatočnými obrusy. Môžete tiež použiť špeciálne návleky, ktoré cez stôl vypnete. Tieto návleky si môžete kúpiť, ale aj sami ušiť. Nezabúdajte ani na kvetinovú výzdobu.