Stoly na strihanie psov

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
  1. 118,99 €
    UVP 129,00 €
    (95)
  2. 100,99 €
    UVP 119,00 €
    (93)

Prenosné strihacie stoly s variabilným príslušenstvom

Bez ohľadu na to, či má byť styling vášho zvieraťa typický pre typ plemená, módne alebo jednoducho praktický: Pravidelné zastrihávanie srsti môže byť celkom vyčerpávajúce. Tu ponúkaný strihacie stôl uľahčuje starostlivosť o srsť v mnohých ohľadoch.

Napriek svojej nízkej hmotnosti je stôl na úpravu psov stabilný a odolný, tak, že na ňom môžu sedieť aj väčšie plemená psov alebo mačiek. Výškovo nastaviteľný stôl s pracovnou plochou s protišmykovou úpravou a ochranným hliníkovým okrajom sa ľahko čistí a je bezpečný najmä pre vystresovaná alebo veľmi živé zvieratá. Po použití môže byť strihací stôl zložený v niekoľkých krokoch a bez námahy uskladnený až do ďalšieho použitia. Dodávaná Šibenicko môže byť upevnená na strihacím stole pomocou skrutkové svorky s variabilnou výškou pre optimálne zabezpečenie zvierat, ktoré na nej sedí. V závislosti na výbere obdržíte šedý alebo biely rám, každý s čiernou doskou.

S univerzálnym trimovacím stolom tectake ostríhate svojho maznáčika starostlivo a rýchlo bez zbytočného obťažovania zvieraťa.