Záhradný nábytok

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
4 záhradné stoličky s podhlavníkom
130,99 €
Záhradná zostava Faro
Tak nízko ako 396,99 €
Lehátko Aurelie hliníkové, 6násobne nastaviteľné
Tak nízko ako 75,99 €
Záhradný altánok 9x3m alpská salaš
222,99 €
Skladací party stolík QUATTRO s otvorom na slnečník
145,99 €
Pavilón Vivara 6x3m s 5 bočnými stenami
Tak nízko ako 102,99 €
2 hliníkové záhradné stoličky s opierkou hlavy a nôh
101,99 €
Záhradné kreslo s podnožkou a stolíkom odolné voči poveternostným vplyvom
Tak nízko ako 203,99 €
Lehátko Lorella hliníkové, 6násobne nastaviteľné
Tak nízko ako 85,99 €
Pavilón Jasko
381,99 €
Záhradný pivný set drevený skladací
190,99 €
Pavilón Baraban 3x3m s 3 bočnými stenami
Tak nízko ako 67,99 €

Položky 1-12 z 99

na stránku

Krásny záhradný nábytok nielen na záhradu

Vďaka modernému záhradnému nábytku si môžete aj vonku v zeleni vytvoriť pohodlný obývačka. Časy, keď sa pre pobyt na balkóne, terase alebo záhrade používal starý, vyhodený nábytok, sú už našťastie preč. Dnes sa nábytok určený špeciálne pre vonkajšie priestory vyrába z kvalitných materiálov ako napríklad hliníka, dreva alebo výpletu z rôznych materiálov. Vďaka variabilnému použitia a pestrej ponuke ponúka vonkajšie nábytok spolu s pohodlnými textilnými doplnkami nielen komfort pri sedení, ale je tiež neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom, ktorý vizuálne dopĺňa zeleň a prírodné prvky Vašej záhrady alebo terasy. V našom internetovom obchode nájdete napr. Záhradné lavice, záhradné stoličky, pivné sety, plážové ležadlá pod. Ponúkame tiež útulné hojdacie siete a elegantný záhradné altány.

Ako spoznať ten správny záhradný nábytok

Záhradný nábytok by mal byť pevný a stabilný a mal by byť prispôsobený vonkajšiemu prostrediu, odolný proti výkyvom počasia, ako sú ako je dážď, vietor a silné slnečné svetlo. Pred kúpou nových stoličiek alebo stolov by ste mali predovšetkým starostlivo premerať priestor na terase alebo na balkóne. Ďalej sa už môžete nechať viesť svojím vkusom, ponuka je dostatočne široká. Máte radšej strohý moderný štýl alebo dávate prednosť romantickému, rustikálnemu prostredie? Potrebujete iba doplniť existujúce nábytok jednotlivými kusmi? Vyberie si každý. Náš tip: Najpraktickejšie je skladací záhradný nábytok, ktorý môžete na zimu ľahko uložiť v garáži alebo v pivnici. Ďalšou možnosťou je potom zakrytie nábytku veľkú ochrannú plachtou.

Správna údržba záhradného nábytku

Pokiaľ sa budete o nábytok dobre starať, budete z neho mať úžitok a radosť po dlhú dobu. Nečistoty a škvrny odstráňte jemnou kefou a teplou mydlovou vodou. Lehátka a kreslá vyrobená z odolného polyratanu, môžete tiež jednoducho postriekať záhradnou hadicou. Náš tip: Šedivý povlak na svetlom záhradnom nábytku je možné odstrániť vodou s trochou sódy. Plastovým modelom dodá nový lesk autopolitura.