Záhradný nábytok

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
 1. 436,99 €
  UVP 529,00 €
  (78)
 2. 235,99 €
  UVP 249,00 €
  (79)
 3. 124,99 €
  UVP 199,00 €
  (93)
 4. 60,99 €
  UVP 124,00 €
  (91)
 5. 62,99 €
  UVP
  (90)

Krásny záhradný nábytok nielen na záhradu

Vďaka modernému záhradnému nábytku si môžete aj vonku v zeleni vytvoriť pohodlný obývačka. Časy, keď sa pre pobyt na balkóne, terase alebo záhrade používal starý, vyhodený nábytok, sú už našťastie preč. Dnes sa nábytok určený špeciálne pre vonkajšie priestory vyrába z kvalitných materiálov ako napríklad hliníka, dreva alebo výpletu z rôznych materiálov. Vďaka variabilnému použitia a pestrej ponuke ponúka vonkajšie nábytok spolu s pohodlnými textilnými doplnkami nielen komfort pri sedení, ale je tiež neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom, ktorý vizuálne dopĺňa zeleň a prírodné prvky Vašej záhrady alebo terasy. V našom internetovom obchode nájdete napr. Záhradné lavice, záhradné stoličky, pivné sety, plážové ležadlá pod. Ponúkame tiež útulné hojdacie siete a elegantný záhradné altány.

Ako spoznať ten správny záhradný nábytok

Záhradný nábytok by mal byť pevný a stabilný a mal by byť prispôsobený vonkajšiemu prostrediu, odolný proti výkyvom počasia, ako sú ako je dážď, vietor a silné slnečné svetlo. Pred kúpou nových stoličiek alebo stolov by ste mali predovšetkým starostlivo premerať priestor na terase alebo na balkóne. Ďalej sa už môžete nechať viesť svojím vkusom, ponuka je dostatočne široká. Máte radšej strohý moderný štýl alebo dávate prednosť romantickému, rustikálnemu prostredie? Potrebujete iba doplniť existujúce nábytok jednotlivými kusmi? Vyberie si každý. Náš tip: Najpraktickejšie je skladací záhradný nábytok, ktorý môžete na zimu ľahko uložiť v garáži alebo v pivnici. Ďalšou možnosťou je potom zakrytie nábytku veľkú ochrannú plachtou.

Správna údržba záhradného nábytku

Pokiaľ sa budete o nábytok dobre starať, budete z neho mať úžitok a radosť po dlhú dobu. Nečistoty a škvrny odstráňte jemnou kefou a teplou mydlovou vodou. Lehátka a kreslá vyrobená z odolného polyratanu, môžete tiež jednoducho postriekať záhradnou hadicou. Náš tip: Šedivý povlak na svetlom záhradnom nábytku je možné odstrániť vodou s trochou sódy. Plastovým modelom dodá nový lesk autopolitura.