Pavilóny

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Zoradiť podľa
Záhradný párty stan 9 x 3 m s 8 bočnými stenami
Tak nízko ako 167,99 €
Pavilón Vivara 6x3m s 5 bočnými stenami
Tak nízko ako 104,99 €
Záhradný altánok skladací otvorený 3 x 3 m
Tak nízko ako 91,99 €
Pavilón Baraban 3x3m s 3 bočnými stenami
Tak nízko ako 56,99 €
Záhradný altánok 6 x 3 m s 5 bočnými stenami
Tak nízko ako 128,99 €
Skladací altánok Olivia 3 x 3 m s 2 bočnicami
Tak nízko ako 169,99 €
Skladací altánok Olivia 3 x 3 m so 4 bočnicami
Tak nízko ako 191,99 €
Skladací altánok Viola 3 x 6 m s 2 bočnicami
Tak nízko ako 293,99 €
Skladací altánok Viola 3 x 6 m so 4 bočnicami
Tak nízko ako 359,99 €
Záhradný altánok luxusný guľatý Ø 3,5m Siana
Tak nízko ako 197,99 €
Záhradný altánok Leyla 3,9x2,9m
Tak nízko ako 174,99 €
Záhradný altánok Mona 3 x 4 m
Tak nízko ako 172,99 €

Položky 1-12 z 21

na stránku

Pavilón vás nenechá zmoknúť

Počas letných mesiacov trávi majitelia záhrad často svoj voľný čas vonku. Či už pozvete rodinu na večeru, usporiadate veselú grilovačku alebo dokonca veľkú svadobnú hostinu, v lete je jednoducho najlepšie na čerstvom vzduchu. Aj v lete nám však môže skrížiť plány rozmar počasia. Našťastie je tu riešenie. Ak máte kvalitný záhradný pavilón, žiadna mračná vám hrôzu nenaženou. Jednoducho sa správate do altánku a zábava môže pokračovať aj v daždi.

Ako vybrať správny párty-stan

Flexibilné skladacie pavilóny, ktoré postavíte za niekoľko okamihov, vaše hostí spoľahlivo ochráni pred dažďom alebo prudkými slnečnými lúčmi. Po skončení večierku potom stan rýchlo a jednoducho zložíte do priestorovo úsporného, ​​kompaktného tvaru. Pri výbere správnej veľkosti záhradného pavilónu zvážte, koľko ľudí vás zvyčajne navštevuje, aké veľké budú stoly a či bude v stane aj stôl s občerstvením. Nezabudnite, že najmä u otvorených altánov nemôžete počítať s miestom po okraji, pretože nie je úplne chránené pred dažďovými kvapkami.

Materiál a prevedenie záhradných pavilónov

Párty-stany sú väčšinou vyrobené z plastu alebo impregnovanej polyesterovej tkaniny. Oba typy majú svoje výhody: plast je úplne vodotesný, zatiaľ čo polyester je veľmi odolný proti UV žiareniu. Môžete si vybrať stany otvorené a uzavreté. Otvorené stany tvoria iba strecha na podperách, uzavreté modely majú navyše po stranách medzi nohami konštrukcie roztiahnuté bočnice. Strecha by mala byť vždy podopretá viac krížovými ramenami vyrobenými z pevnej ocele alebo hliníka. Ak chcete pod stanom grilovať, mali by ste zvoliť model sa strešné klapkou, vďaka ktorej je možné strechu otvoriť a dym odviesť z altánku von.