Pavilóny

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material
 1. 207,99 €
  UVP 299,00 €
  (82)
 2. 127,99 €
  UVP 139,00 €
  (62)
 3. 90,99 €
  UVP 119,00 €
  (93)
 4. 65,99 €
  UVP 79,00 €
  (85)
 5. 192,99 €
  UVP 249,00 €
  (92)
 6. 190,99 €
  UVP 279,00 €
  (81)

Pavilón vás nenechá zmoknúť

Počas letných mesiacov trávi majitelia záhrad často svoj voľný čas vonku. Či už pozvete rodinu na večeru, usporiadate veselú grilovačku alebo dokonca veľkú svadobnú hostinu, v lete je jednoducho najlepšie na čerstvom vzduchu. Aj v lete nám však môže skrížiť plány rozmar počasia. Našťastie je tu riešenie. Ak máte kvalitný záhradný pavilón, žiadna mračná vám hrôzu nenaženou. Jednoducho sa správate do altánku a zábava môže pokračovať aj v daždi.

Ako vybrať správny párty-stan

Flexibilné skladacie pavilóny, ktoré postavíte za niekoľko okamihov, vaše hostí spoľahlivo ochráni pred dažďom alebo prudkými slnečnými lúčmi. Po skončení večierku potom stan rýchlo a jednoducho zložíte do priestorovo úsporného, ​​kompaktného tvaru. Pri výbere správnej veľkosti záhradného pavilónu zvážte, koľko ľudí vás zvyčajne navštevuje, aké veľké budú stoly a či bude v stane aj stôl s občerstvením. Nezabudnite, že najmä u otvorených altánov nemôžete počítať s miestom po okraji, pretože nie je úplne chránené pred dažďovými kvapkami.

Materiál a prevedenie záhradných pavilónov

Párty-stany sú väčšinou vyrobené z plastu alebo impregnovanej polyesterovej tkaniny. Oba typy majú svoje výhody: plast je úplne vodotesný, zatiaľ čo polyester je veľmi odolný proti UV žiareniu. Môžete si vybrať stany otvorené a uzavreté. Otvorené stany tvoria iba strecha na podperách, uzavreté modely majú navyše po stranách medzi nohami konštrukcie roztiahnuté bočnice. Strecha by mala byť vždy podopretá viac krížovými ramenami vyrobenými z pevnej ocele alebo hliníka. Ak chcete pod stanom grilovať, mali by ste zvoliť model sa strešné klapkou, vďaka ktorej je možné strechu otvoriť a dym odviesť z altánku von.