Záhradný ratanové sedacie súpravy

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Záhradné ratanové sedacej súpravy: Zmeňte terasu na vonkajšie obývačka

Štýlový obývacia izba s elegantnou sedacou súpravou, na ktorej si oddýchnu hostia aj celá rodina. Pohovky, kreslá, stoličky, taburetky a stoly sú vyrobené z odolného polyratanu a sú opatrené podušky a vankúšmi vhodnými pre vonkajšie prostredie, ktoré bez úhony znesú aj krátku prehánku. Premyslený a elegantný dizajn a pohodlné vybavenie sú zárukou útulného prostredia s charakterom luxusného salónu. Vaši hostia sa tu budú cítiť ako doma, či už sa stavia popoludní po práci na kávu, večer na pohárik vína alebo cez víkend na grilovacej párty s veľkou spoločnosťou.

Čo by ste mali zvážiť pri nákupe ratanové zostavy

Vysoko kvalitné ratanové sedacie súpravy sú robustné a precízne spracované. Na terase neprekážajú a predsa poskytujú veľa miesta pre vás a vašu rodinu. Pokiaľ máte častejšie návštevy, mali by ste svoj záhradný salónik rozšíriť o ďalšie polyratanový stoličky a kreslá - každý tak nájde svoje miesto na sedenie. Náš tip: Posedenie na vonkajšie ratanové zostave je obzvlášť príjemné, pokiaľ jej vyhradíte pekné miesto s dostatkom priestoru okolo. Pokiaľ na zostavu dopadajú priame slnečné lúče, mali by ste si zaobstarať tiež markízu alebo slnečník.

Vypletaný nábytok z pevného polyratanu

Na rozdiel od záhradného nábytku vyrobeného z prírodného ratanu, sú zostavy vyrobené z polyratanu extrémne trvanlivé a odolné proti poveternostným vplyvom: dážď, sneh, mráz a silné UV lúče nemôžu umelý výplet len ​​tak poškodiť. Vonkajšie pohovky a kreslá sa ľahko čistí, nečistoty môžete ľahko spláchnuť záhradnou hadicou. Ratanové sedacie súpravy sa svojim vzhľadom takmer nelíši od svojich predchodcov z prírodného prútia. Niet divu, konieckoncov sú oba typy vyrábané ručne. Polyratan je šetrný k životnému prostrediu a je možné ho plne recyklovať.