Záhradná ratanová lehátka

Sort by
Cena
Kategórie
Color
Material

Vychutnajte si slnko - na kvalitnom záhradnom ratanovom lehátku

Záhradný nábytok vyrobený z polyratanu má neustále rastúcu popularitu. Niet divu, záhradné lehátka vyrobená z umelého ratanu sú veľmi pevná a odolná - dážď, vietor a intenzívne slnečné svetlo im nemôžu uškodiť. Okrem toho zapôsobí relaxačné ležadlo svojím štýlovým dizajnom a obzvlášť pohodlným charakterom. Vďaka vhodným vonkajším vankúšom poskytujú ratanová lehátka veľa pohodlia a vyzývajú vás na relaxáciu na záhrade alebo na terase.

Čo potrebujete vedieť o polyratanu

Naše ratanová záhradné lehátka sú vyrobené z moderného polyratanu. Jedná sa o výplet odolný proti poveternostným vplyvom vyrobený z polyetylénu na základe postupov výroby z prírodného ratanu. Ratanová plážové ležadlá nájdete s výpletom o plochom a okrúhlom prierezu, čo určuje vzhľad a pohodlie lehátka. Rovnako ako lehátka z prírodného ratanu, sú táto moderná lehátka vypletané ručne a tak sú vizuálne takmer nerozlíšiteľné. Vyberie si každý.

Výhody ratanových lehátok

S ratanovým lehátkom premeníte terasu na plnohodnotnú vonkajšie miestnosť. Vysoko kvalitný syntetický pletený materiál je odolný voči UV žiareniu, dažďu, snehu a dokonca aj mrazu. Vzhľadom k tomu, že umelé vlákna neabsorbujú žiadnu vlhkosť, dažďové kvapky jednoducho odtečú, čo prispieva k veľkej trvanlivosti ležadiel. Sú tiež ľahko čistiteľná a možno ich ľahko opláchnuť záhradnou hadicou. Ďalšou výhodou je príspevok k ochrane životného prostredia: polyratan je úplne recyklovateľný.